Професійний бренд косметики та інструментів для візажистів і бровистів ELAN professional line представить свою інноваційну розробку – авторську систему фарбування брів SMART BROW TINTING SYSTEM.

До системи ввійдуть відразу два абсолютно нових продукти: «Фарба для брів з довготривалим ефектом «Deep Brow Tint» та «Бустер-концентрат «Eyebrow Tint Colour Booster»: підсилювач кольору фарби для брів».

«Deep Brow Tint» – перша фарба для брів без аміаку та етаноламіну з нейтральним pH (7), яка не має аналогів. Революційний алкалайзер DMAMP ULTRA PC прискорює процес проявлення кольору на шкірі та волоссі, а запатентований компонент Heliogenol™ by Sederma (Франція) подовжує його стійкість (до 14 днів – на шкірі й до 30 днів – на волоссі).

«Eyebrow Tint Colour Booster» – інноваційний підсилювач кольору фарби для брів, що поглиблює відтінок, підсилює насиченість та дозволяє коригувати тон. Бустер-концентрат назавжди вирішить проблему проявлення небажаних кольорових нюансів під час фарбування брів.

На презентації ви зможете придбати нові продукти, а також дізнатися про всі особливості авторської системи фарбування брів SMART BROW TINTING SYSTEM безпосередньо від офіційних технологів та засновників бренду ELAN professional line.

Вартість участі:
Депозит - 450 грн.

Реєєстрація:
Тел. 050-420-78-87
 
Організатор: