20-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
25-27 березня 2020 року • Київ, Броварський пр-т, 15

Чемпіонат України з епіляції 2019

Чемпіонат України з епіляції
13 квітня
Павільйон №3, Відкритий майданчик

 
Організатор:
 свитэпил-лого.png

Генеральний спонсор: 

Terra-(2).png
Спонсор:
enova-logo.png
esti.png


Для кого: взяти участь в Чемпіонаті може будь-який бажаючий, що має сертифікат за спеціальністю і працює в будь-якій техніці ваксингу або шугарінгу.
Подати заявку можна в будь-який з категорій:
Юніори - досвід роботи до 1 року
Професіонали - досвід роботи більше 1 року
Експерти Нова категорія - викладачі по епіляції
У цьому році можна взяти участь учневі зі своїм викладачем і відчути підтримку наставника. А викладач, в свою чергу, покаже приклад професіоналізму.
Змагання пройде в двох номінаціях: Епіляція і Боді-дизайн
Кожна учасниця номінації Епіляція повинна буде виконати процедуру видалення волосся наступних зон: 1 нога, 1 рука, 1 пахвова западина. На це має піти не більше 50 хвилин.
Критерії оцінки незмінно залишаються: оформлення робочого місця, дрес-код майстра, технічність роботи і якість виконання.
У номінації Боді-дизайн основним критерієм є акуратність і креативність малюнка в будь-якій області тіла. За відхилення від норм знімаються бали. Кожна учасниця отримає рекомендації від суддів, відзначить свої позитивні якості і зони для опрацювання.
Представники різних міст України та країн ближнього зарубіжжя зустрінуться на одному майданчику ESTET BEAUTY EXPO Ми очікуємо гостей з Білорусі, Молдови, Росії, Казахстану, Ізраїлю.


Заявку можна заповнити на сайті Чемпіонату Epilchampion.com 

Куратор Чемпіонату:
Віолетта Бердник +380638150434 Viber