20-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
25-27 березня 2020 року • Київ, Броварський пр-т, 15

Семінар спеціалістів з епіляції


12 квітня
Павільйон №2, Зал №9
 
Организатор: Учбовий центр

SEU.png
Керівник проекту Яна Осадчая
 
За підтримки: 

Энова.pngТерра.png

Тематики:
сучасні протоколи і техніки роботи в сфері шугарингу і ваксингу, ключові тенденції і перспективи
розбір косметичних засобів для епіляції і дезінфекції, сучасний протокол проведення процедури
типові порушення покриття шкіри в практиці майстра про епіляції, рекомендації по догляду за шкірою в складних випадках
хімічні пілінги кислотні і ферментативні, ензимні і амброзівні. Лікування і профілактика врослого волосся. причини прояву.
маркетингові стратегії. Приклади кейсів і розбір ключових факторів успіху розвитку бренду.

Спікери:
 
Дубова-Надежда.jpgНадія Дубова - косметолог-естетист з 2011 року, майстер шугарингу, воскової та лазерної епіляції, призер чемпіонату України з епіляції 2016 року, викладач-технолог шугарингу та воскової депіляції більше, ніж 6 років, організатор майстер-класів та семінарів з шугарингу, постійний доповідач та учасник виставок Intersharm та Estet Beauty Expo, статист та суддя профільних чемпіонатів
 
Куралаи-Есмурзаева.jpgКУРАЛАЙ ЕСМУРЗАЄВА – керівник Академії шугарингу свого імені, Суддя міжнародних чемпіонатів в Росії, Україні, Молдові, Казахстані, Організатор 4-х міжнародних чемпіонатів в Казахстане AsiaEpilOpen. Бізнес-тренер, викладач з шугарингу міжнародного рівня.
 

 
Кристина-Иванова.jpgХРИСТИНА ІВАНОВА - косметолог-естетист зі стажем більше 7 років.Спеціаліст в області юридичних аспектів роботи з пацієнтом в кабінеті. Автор навчальних програм і семінарів для косметологів. Сертифікований тренер Медея Груп. Викладач і тренер масажних технік у багатьох містах України. Засновник і викладач школи шугарингу "TERRA DOLCE" в Києві. Засновник і автор бренду друкарні для індустрії краси. Розробила карти пацієнта косметології, які набувають фахівці не тільки в Україні, а й закордоном. PR директор особистого бренду MyEpil.
 
Катя-Навэ.jpgКАТЯ НАВЕ (Ізраїль, г.Петах Тіква) - медичний косметолог і фахівець в області фізіології шкіри і загоєння ран. Автор і творець навчальних програм, курсів, семінарів і лекцій для фахівців індустрії краси. Авторські програми: «Медичні аспекти в роботі косметолога», «Санітарна безпека на робочому місці», «МТТ © -Minimal Trauma Treatment» - поєднання і мінімізація травми в Косметологічних процедурах. Міжнародний суддя на чемпіонатах і змаганнях по косметології обличчя і тіла, перманентного макіяжу, мікроблейдінгу і мікронідлінгу. Майстер і фахівець в області плазмового омолодження. Міжнародний дипломований викладач і тренер навчання методу плазми російською, івритом та англійською мовами.
 
Кристина-Воичишин.jpgХРИСТИНА ВОЙЧИШИН - Керівник навчального центру та студії шугарингу Sweet Epil у Львові. Тренер-викладач вищої категорії, організатор і спікер «Конференції фахівців з депіляції», Львів 2017. Оганізатор і спікер конференції «Art Sugar» Львів 2018, доповідач на виставках індустрії краси у Львові і Києві. Офіційний дистриб'ютор ТМ Terra на західній Україні. Статист в фіналі Чемпіонату України з депіляції 2017 року. Суддя Чемпіонату України з депіляції 2018 року. У Христини учні не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Італії, Іспанії та Китаю. Активно підтримує своїх учнів і пишається їх досягненнями. На сьогоднішній день випустила понад 300 учнів, які є успішними майстрами, власниками студій і салонів. Серед учнів є ті, хто також зайнявся викладанням.
 
Белла-Тютюнник.jpgБЕЛЛА ТЮТЮНИК - автор унікальної методики "FUNKY SUGARING", одна з самих відомих тренерів з депіляції, що навчила більше 2500 майстрів Росії, Украіни, Білорусі та Казахстану. Практикуючий майстер-експерт. Суддя професійних Чемпіонатів з депіляції. Автор навчальних онлайн-програм.


 
Лариса-Ежаченко.jpgЛАРИСА ЄЖАЧЕНКО - Дипломований майстер по шугарингу з 2013 року. Дипломований майстер з перманентного макіяжу з 2015 року. Дипломований майстер по мікроблейдінгу з 2016 року. ️Директор, практикуючий майстер салону краси «Мідея» в місті Умань. Засновник, викладач, практикуючий майстер студії тіла «SHE body studio» в місті Умань. Учасник конгресу з естетики тіла м. Харків. Учасник конгресу з естетики тіла м. Харків. Учасник практичного тренінгу за авторською програмою Яни Осадчої «Успішний StartUp і правильний б'юті бізнес» м. Київ. Учасник Всеукраїнської конференції фахівців з епіляції м. Харків. Учасник 2-го всеукраїнського фестивалю для майстрів депіляції Sugarfest м. Київ. Учасник різноманітних майстер-класів торгових марок цукрових паст.
 
Яна-Осадчая.jpgЯНА ОСАДЧАЯ -  засновник та керівник Учбового Центру Sweet Epil UA, самий відомий та популярний викладач з шугарингу. Організатор та спікер на конференціях, бізнес – тренінгах, форумах. Суддя на міжнародних Чемпіонатах з епіляції.

 

Вартість квитків: 1500 грн
Контакти: +38 050 178 6407, +38 096 441 6398, +38 063 815 0434