20-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
25-27 березня 2020 року • Київ, Броварський пр-т, 15

Учбово-практична конференція для майстрів перманентного макіяжу "I am PM"

Перманентныи-макияж-(1).jpg
Учбово-практична конференція з Перманентного Макіяжу
“I am PM” 
 
13.04.2019
Павільйон №3, зал №14


 
Організатор: Учбовий Центр PM GROUP: I_am_PM_logo.jpg


Спонсор Screenshot_1.png
 
Наталья-Лесаб.jpg
Відео-презентація Мікроблейдинг. Давня техніка чи нові можливості в перманентному макіяжі?!
Наталія Лесаб (Україна) - Засновник та викладач школи-студії Lesab Permanent (г.Киев); спеціаліст апаратної та ручної технік; міжнародний тренер PM Group; сертифікований майстер міжнародної академії PhiBrows; чемпіон в категорії "Мікроблейдинг" 3-го відкритого чемпіонату України з перманентному макіяжу та мікроблейдингу PM Award (2018); чемпіон в категорії "Мікроблейдинг" чемпіонату України BrowPRO (2018).

 
Роксана-Мусина.jpg
Відео-презентація Архітектура брів. Професійні методи побудови ескізу брів. Підбір ідеальної форми брів з урахуванням особливостей овалу обличчя.
Роксана Мусина (Казахстан) - Спікер міжнародних конференцій; міжнародний сертифікований суддя та тренер з архітектури-моделювання та стилістики брів; викладач Міжнародного навчального центру PMGROUP; сертифікований методист Американської компанії Ardell; BROW-Expert національного рівня КССК; автор методичного посібника «BROW STYLIST»

 
 Женя-Денидзери.JPG
Відео-презентація Реалістичні брови методом волоски.
Євгенія Денідзері (Туреччина) - Майстер-тренер міжнародного рівня з перманентного макіяжу; майстер-тренер з видалення неякісного ПМ і татуювань; представник марки Biodermalogic MTDERM (Німеччина) в Туреччині; засновник і президент студій та академії Jenya Permanent makeup ART studio & academy; спікер і член журі конкурсів по ПМ; засновник проекту допомоги в соціальній адаптації людям з діагнозом «алопеція»; засновник бренду J-line; офіційний представник марки Kodi profesional в Туреччині

 Елена-Макарова.jpg
Огляд ремуверів для видалення ПМ і тату, особливості застосування.
Олена Макарова (Росія) - Майстер-викладач міжнародної категорії з перманентного макіяжу, Президент "Союзу фахівців ПМ Півдня Росії", Директор Міжнародної Академії "Мій Стиль" (м. Ростов-на-Дону), автор-розробник власної програми навчання пм, автор наукових статей в спеціалізованих російських і міжнародних журналах краси, спікер російських і міжнародних конференцій з перманентного макіяжу, Суддя російських та Міжнародних чемпіонатів по пм.

 Ольга-Несмиян.jpeg
Відео-презентація Розтушовка брів. Піксель та антипіксель. Різниця в роботі голкою одиницею та пучком.
Живий показ, секретна тема.
Ольга Несміян (Україна) - Майстер-викладач міжнародного класу; чемпіон світу з перманентного макіяжу міжнародного чемпіонату International Beauty Fest 2017; викладач міжнародного навчального центру PMGROUP; доповідач на конференціях в рамках InterCHARM-Україна, а також на міжнародних конгресах Грузії, Росії, , Казахстані, Німеччині. Експерт національного рівня з перманентного макіяжу КССК України; переможець в номінації "Кращий майстер перманентного макіяжу" премії STELLA INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS (Київ 2017 р.)


 

Стас-Аксенов.jpg

Відео-презентація особливості обладнання для перманентного макіяжу. Критерії вибору апаратів для ПМ: жорсткість удару, хід і виліт голки, наявність пружин, швидкість і потужність, відмінність голок від модулів, ергономічність тощо.
Стас Аксьонов (Україна) - Майстер художнього татуювання; розробник і виробник устаткування для тату і ПМ.

 


Надежда-Держникеле.jpg
Відео-презентація Відновлення малюнка ареоли грудей після мастектомії.
Надія Держнікеле (Латвія) -  Керівник і провідний спеціаліст центру професійної мікропігментаціі РМС (Profesionālās mikropigmentācijas centrs, Riga); Стаж роботи - 12 років; Спеціаліст по парамедичних мікропігментаціі; Лектор міжнародних конгресів (Європа, Росія, Бразилія); Редактор навчальної літератури з мікропігментаціі, автор професійних публікацій; 005-2009 Викладач курсу мікропігментірованія, центр професійної освіти "Galateja"; Переможець міжнародного конкурсу для фахівців перманентного макіяжу Perfect Line 2005 (м. Таллінн).


 

Алла-Ромазанова.jpg
Відео-презентація Розтушовка повік
Алла Ромазанова (Білорусія) - Керівник школи-студії перманентного макіяжу та жіночої татуювання в Мінську. Майстер PMU з 2001 року; засновник Асоціації професіоналів ПМ в Білорусі. Викладач і розробник навчальних програм по ПМ і посібників по темам "Realistic areola", "Waved brows"; доповідач, суддя, організатор чемпіонатів по ПМ.

Наталья-Веинберг.jpg
Від ремесла до організації бізнесу. Як систематизувати роботу салону або УЦ: протоколи, інструкції, обов'язки персоналу.
Наталья Венгберг (Росія) - Майстер перманентного макіяжу міжнародного рівня, уповноважений представник міжнародної компанії PMGROUP International в Росії, куратор тренерів з перманентного макіяжу; Куратор тренерів з перманентного макіяжу школи Goldeneye в Росії; Переможець в міжнародному конкурсі серед тренерів перманентного макіяжу Goldeneye (Мадрид, 2015); Атестований викладач Міжнародної школи макіяжу і гриму Make-Up Atelier Paris (Франція); Суддя чемпіонатів з перманентного макіяжу, візажу, оформлення брів.
Денис-Тихорук.JPG
Відео-презентація Лазерне обладнання, особливості, новинки, секрети успішної роботи.
Денис Тихорук (Україна) - Директор компанії "Медікалазер", лідер на ринку лазерної косметологічної техніки більше 10 років. Брав участь в розробці більш 150 моделей косметологічної лазерної техніки. Автор навчального посібника: експлуатація лазерної техніки та багатьох статей в професійних періодичних виданняхЮлия-Розгон.jpg
Колористика і пігментологія.
Юлія Розгон (Україна) - Майстер перманентного макіяжу міжнародного рівня, уповноважений представник міжнародної компанії PMGROUP International в Україні, куратор тренерів з перманентного макіяжу; автор 2-ух навчальних посібників з ПМ, автор навчальних статей в зарубіжних і вітчизняних періодичних видань; розробник навчальних програм по ПМ; ексклюзивний представник ТМ WizArt, Goldeneye, Ever After та ін .; спікер і суддя вітчизняних і міжнародних чемпіонатів з перманентного макіяжу


Анастасия-Спиридонова.jpg
Анастасия Спиридонова  (Россия)
Тема: Идеальный эскиз губ
Анастасія Спірідонова (Росія) - Засновник школи-студії перманентного макіяжу As permanent м.Самара; автор методик навчання перманентного макіяжу; суддя професійних чемпіонатів; спікер конгресів з перманентного макіяжу;⠀тренер компанії Pmgroup і CRC I + ll remuver; еліт партнер компанії Long-Time-Liner; лауреат премії і відповідальний за проект "The Line Award 2017" м.Москва; лауреат Премії "Aurora diamond" м.Москва ТОП-50 найуспішніших Жінок Москви і Санкт-Петербурга; відзначено нагородою за кращу авторську техніку в перманентному макіяжі губ «Baby kisses lips»; лауреат премії «Beauty OSCAR» Краща навчальна школа в сфері перманентного макіяжу; організатор професійних Майстер-класів в м. Самара; Організатор круїзної премії топ-50 в ПМ Cruise Award; Медична освіта; Стаж в ПМ 7 років
 

1643.jpg
Як прочитати клієнта за 5 хв
Діана Ісаєва (Латвія) - дослідник в області людинознавства і прикладної характерології, професійний Коуч (ICU), НЛП практик, Фенотиполог, бізнес тренер міжнародного класу, імідж-дизайнер, колорист, тренер публічних виступів, керівник відділу навчання L'OREAL PROFESSIONAL в країнах Балтії.
Вперше в Україні Діана Ісаєва представить нам унікальну тему, поділиться технологією, оперативної візуальної психодіагностики, яка дозволить буквально за кілька хвилин безпомилково «прорахувати» клієнта, і вибудувати, щодо отриманий даних, успішну стратегію комунікації, найбільш коректну і екологічну! Ці знання змінюють життя і якість вашого сервісу!⠀

 
 Регламент конференції:

10.00 - 10.15 – вітальне слово

10.15 – 10.40 Мікроблейдинг. Давня техніка чи нові можливості в перманентному макіяжі?!
Спікер: Наталія Лесаб (Україна)

10.45 – 11.15 Архітектура брів. Професійні методи побудови ескізу брів. Підбір ідеальної форми брів з урахуванням особливостей овалу обличчя.   
Спікер: Роксана Мусіна (Казахстан)

11.20 – 11.40 Ідеальний ескіз губ, як застава якісного ПМ. Тонкощі в побудові форми губ, фіксації малюнка.
Спікер: Анастасія Спірідонова (Росія)

11.45 – 11.55 Лазерне обладнання, особливості, новинки, секрети успішної роботи.
Спікер: Тихорук Денис (Україна)

12.00 – 12.20 Огляд ремуверів для видалення ПМ і тату, особливості застосування.
Спікер: Олена Макарова (Росія)

12.25 – 12.45 Розтушовка брів. Піксель та антипіксель. Різниця в роботі голкою одиницею та пучком.
Спікер: Ольга Несміян (Україна)

12.45 – 13.00 Особливості обладнання для перманентного макіяжу. Критерії вибору апаратів для ПМ: жорсткість удару, хід і виліт голки, наявність пружин, швидкість і потужність, відмінність голок від модулів, ергономічність тощо.
Спікер: Стас Аксьонов (Україна)

13.00 - 14.00 перерва на обід

14.00 – 14.15 Живий показ

14.15 – 14.55 Реалістичні брови методом волоски.
Спікер: Євгенія Денідзері (Турція)

15.00 – 15.40 Відновлення малюнка ареоли грудей після мастектомії.
Спікер: Надія Держнікеле (Латвія)

15.45 – 16.45 Як прочитати клієнта за 5 хв
Спікер: Діана Ісаєва (Латвія)

16.50 – 17.00 Розтушовка повік
Спікер: Алла Ромазанова

17.05 – 17.30 Від ремесла до організації бізнесу. Як систематизувати роботу салону або УЦ: протоколи, інструкції, обов'язки персоналу.
Спікер: Наталія Вейнберг (Росія)

17.35 – 17.55 Колористика і пігментологія.
Спікер: Юлія Розгон (Україна)


Реєстрація
Ціни квитків на Конференцію для спеціалістів по перманентному макіяжу I am PM
  березень - квітень 11-13 квітня
Ціна для спеціалістів з підтвердженою кваліфікаціею КССК  2200 ₴ 2400 ₴
Стандартна ціна 3400 ₴ 4000 ₴

Контакти організатора:
https://www.facebook.com/iampm.event/
iampm.event@gmail.com
p-m-group.pro
+38(093) 203 66 22

Організатор: PM Group