20-й КОНГРЕС ІНДУСТРІЇ КРАСИ PRO BEAUTY EXPO
25-27 березня 2020 року • Київ, Броварський пр-т, 15

SmartHairShow

NEW! Відкритий майданчик 4-го павільйона.
 
 
smart1.png
11 квітня
SMART HAIR SHOW
найФОРМЕнніший день для перукарів
ТЕМА ДНЯ «Ідеальна ФОРМА»

 
11:00 - 12:30 Форма стрижки на мільйон! Секрети ідеальної форми
Спікери:
Олексій Сорока – засновник і арт директор HAIR STUDIO SOROKA. Спікер і викладач міжнародних повчальних проектів. Творець програм навчання для перукарів. Навчався в Академії Vidal Sasson (Лондон).
Тимур Ротт – провідний викладач HAIR STUDIO SOROKA. Автор чоловічого курсу MANS CLASSIC (у рамках виступу – мотиваційна доповідь від Олексія Сороки – як розвивати себе, щоб добитись успіху. Де закінчується талант і починається навик?)

13:00 - 14:00 Art майстер-клас для стилістів ECLECTICA by SacoAcademy
Спікери:
Юрій Белінович – міжнародний тренер педагогічного складу академії Saco London. Формує почерк і стиль британської школи. Засновник бренду Section Hair Studio.
Олександр Котляров – викладач Saco Academy Ukraine, технолог бренду Keune Haircosmetics. Креативний та прогресивний стиліст.
В рамках виступу мотиваційні доповіді: Як розвивати себе, щоб досягти успіху. Які мої якості допомогли досягти результату.

14:30 -  15:30 СИНЕРГІЯ технік стрижки для отримання ІДЕАЛЬНОЇ ФОРМИ
Спікери:
Галина Шаповаловська – майстер-стиліст. Співзасновник Академії FBI beautyacademy, співвласник салону «В2В». Увійшла в ТОП 10 кращих колористів України в премії STELLA AWARD. Тренер, стиліст-колорист в Академії Dessange.
Юлія Знайомська - майстер-стиліст, багаторазовий Чемпіон і призер Чемпіонатів СПУ, Творець свого бренду by ZNAYOMSKI. Автор навчального курсу "Synergy Technician by Znayomski".
В рамках виступу мотиваційні доповіді: Ризик в професії, на скільки він необхідний? Що мене мотивує ризикувати?

16.00 - 17.30 МАЙСТЕР-КЛАС: «TREND VISION 2020»
Спікери:
Олександр Укрей - офіційний представник і провідний технолог бренду MORAN. Засновник напряму «Здоровий догляд» за волоссям.
Андрій Левенко - «Люблю дизайн у всіх його проявах. Волосся це те, з чого я починаю створення повного образу». Засновник освітнього проекту EASY CUT.
Світлана Єршова - «мій наркотик в професії - колір і форма». Ведуча тренер-колорист в Академії Наталії Юрчак.
Михайло Бєлосвєтов - майстер-стиліст. Лауреат і неодноразовий переможець конкурсів перукарського мистецтва.
Сергій Богун - «Я живу своєю професією. Дуже люблю створювати форми».
Христина Світлична - Засновник б'юті студії «BEAUTY TEAM». Засновник б'юті коворкінгу YOURSPACE. Візажист. Гример.
Олександр Кодак - Офіційний візажист Avon Україна. Спікер конгресів для візажистів, в тому числі Інтершарм. Навчався в Парижі, Лондоні. Викладач в Академії Наталії Юрчак.
В рамках виступу мотиваційні доповіді: Що мене мотивує стояти на цій сцені? Чим я відрізняюся від інших майстрів? Що для мене успіх і кар'єра?
 
12 квітня
НайКОЛЬОРОВІШИЙ день для перукарів
ТЕМА ДНЯ «КОЛІР для КОЛОРИСТА»

 
11.00 - 12.00 Майстер-клас: «Органічне та натуральне. Як це застосувати до барвників»
Спікер:
Уточнюється

12.30 – 14.00  Майстер-клас: «Тепер любий колір можливий»
Спікери:
Ірина Воропаєва - Національний майстер-тренер DAVINES в Україні. Арт-стиліст, колорист салону краси AV STYLE
Наталя Шипанюк - Регіональний майстер-тренер DAVINES в Україні. Керівник, стиліст, колорист салону краси HAIR SALON AFFI.
В рамках виступу мотиваційна доповідь: Що мене мотивує в роботі технолога.

14.30 – 15.30 Майстер-клас: «Стратегія створення кольору»
Спікер:
Олег Щербач - Засновник Академії O.S.A. (O. Scherbach Academy), призер Чемпіонату України СПУ, незалежний експерт з колористиці. Автор і розробник програм по колористиці Smart color і стрижок Smart cut. Автор книги для перукарів «Beauty smart book».
В рамках виступу мотиваційні доповіді: Що мене мотивує до розвитку? Чому мені потрібен цей драйв і ця сцена?

16.00 – 17.30 Майстер-клас: «Волосся як квіти»
Спікер:
Ольга Беспалова - засновник першої в Україні Академії колористики Le Cadeau. Лауреат премії Stella Award 2018, досвід роботи в сфері б'юті - 22 роки, 13 з яких підготовка колористів для міжнародних компаній.
В рамках виступу мотиваційні доповіді: Професія колорист в Україні: перспективи розвитку. Якими якостями повинен володіти колорист? Чому важливо спробувати працювати технологом бренду?

13 квітня
Самий ТВОРЧИЙ день для перукарів
ТЕМА ДНЯ – ДОРОГІ ТЕКСТУРИ для стилістів

 
11.00 - 12.00 Майстер-клас: «Створюємо слухняну текстуру. Вирівнювання волосся»
Спікер:
уточнюється

12.30 - 14.00 Майстер-клас: «Плетені кучері» + Бонус «Секрети професійного блогера»
Спікер:
Ольга Діпрі  - засновник Академії зачісок і макіяжу "DIPRI", творець авторських методик навчання з більш ніж 2 тис. випускниками з різних країн світу, блогер по зачіскам із загальною аудиторією більше 300 тис., авторка понад 100 відео-уроків по зачіскам з переглядами понад 9 млн. переглядів по всьому світу.
В рамках виступу мотиваційні доповіді: Що мене мотивує до розвитку? Як добитись успіху в You Tube?

14.30 - 16.30 4 БЛОКИ, 3 ТЕМИ ВИСТУПІВ ТОП СТИЛІСТІВ СПУ

1. «Асиметрія і геометрія зачіски. Нові трендові текстури»
Спікери:
Ольга Булавінова - Міжнародний тренер. Суддя Чемпіонатів СПУ. Національний експерт КССК. Топ-стиліст року. Абсолютний Чемпіон України. Переможець кубку Osis. Б'юті-Шеф Ukrainian Fashion Week. Лідер СПУ, тренер, старійшина, суддя Чемпіонатів.
Юлія Ксеніта - Лідер СПУ, тренер, старійшина, багаторазовий призер Фестивалю GKot, Сочі 2018; Кращий Весільний Стиліст (Весільна зачіска) за версією Andrey Djedjula 2016 року; Дипломант і призер Чемпіонатів України СПУ.
В рамках виступу мотиваційні доповіді: Що мене мотивує до розвитку? Де і в чому я черпаю натхнення для роботи і розвитку?

2. «Трендова недбалість в стилі MESSY HAIR. Недбалі Текстури - тренд 2019 року»
Спікери:
Сергій Кухровський - власник мережі салонів. Увійшов в Топ 10 Stella Awards 2018 - кращий майстер весільної зачіски. Національний експерт КССК. Викладач навчального центру «Dolce Vita». Абсолютний Чемпіон України 2015. Дев'ятикратний призер Чемпіонатів СПУ. Лідер СПУ, тренер, старійшина, суддя Чемпіонатів.
Оксана Долинська - засновник і стиліст салону «Dolinska beauty company». Засновник авторської школи зачіски. Чемпіон Європи 2016 (Франція), Призер Кубку Intercontinental 2016 (м.Київ) АБСОЛЮТНИЙ Чемпіон України 2016. Лідер СПУ, тренер, старійшина, суддя Чемпіонатів.
В рамках виступу мотиваційні доповіді: Що для мене бути лідером і чому я прагну до лідерства? Чому мені потрібен цей драйв і ця сцена? Косметичний бренд в моєму житті. У чому плюси?

3. Стильні хвости. Легкі текстури в зібраних формах.
Спікери:
Вікторія Рибальченко - майстер-стиліст, сертифікований тренер, викладач, старійшина СПУ, 2-разовий чемпіон України, призер 6 відбіркових турів Чемпіонатів СПУ. Увійшла в ТОП 10 кращих колористів України, за результатами премії Stella awards 2018.
Тетяна Терлецька - майстер-стиліст, сертифікований тренер і старійшина СПУ, викладач навчального закладу LVPUPO, Гран Прі на Чемпіонаті Royal Beauty 2018, Срібний призер Hungarian Open Europe Cup 2018.
В рамках виступу мотиваційні доповіді: Що для мене бути наставником? Хто такий наставник від Бога? Якості справжнього вчителя.